Aktualne oprocentowanie kredytów samochodowych na 2020 rok

Aktualne oprocentowanie kredytów samochodowych na 2020 rok
16 października 2020
Category:

Co musisz wiedzieć o pożyczkach samochodowych

Pożyczki samochodowe pozwalają pożyczyć pieniądze potrzebne na zakup samochodu. Ponieważ pożyczki na samochód są uważane za „zabezpieczone”, wymagają, abyś użył samochodu, który kupujesz, jako zabezpieczenia pożyczki.

To zarówno dobra, jak i zła wiadomość. Fakt, że Twoja pożyczka jest zabezpieczona, naraża Twój samochód na ryzyko przejęcia, jeśli nie spłacisz pożyczki, ale posiadanie zabezpieczenia zazwyczaj pomaga kwalifikować się do niższych stóp procentowych i lepszych warunków kredytu samochodowego.

Pożyczki samochodowe mają zwykle stałe oprocentowanie i warunki pożyczki od dwóch do siedmiu lat, ale możliwe jest negocjowanie różnych warunków w zależności od pożyczkodawcy.

Dlaczego warto ufać Bankrate?

W Bankrate naszą misją jest umożliwienie Ci podejmowania mądrzejszych decyzji finansowych. Porównujemy i badamy instytucje finansowe od ponad 40 lat, aby pomóc Ci znaleźć produkty odpowiednie do Twojej sytuacji. Nasz wielokrotnie nagradzany zespół redakcyjny przestrzega ścisłych wytycznych, aby reklamodawcy nie mieli wpływu na treść. Ponadto nasze treści są szczegółowo zgłaszane i poddawane energicznej edycji, aby zapewnić dokładność.

Kupując pożyczkę samochodową, porównaj RRSO u wielu pożyczkodawców, aby upewnić się, że uzyskasz konkurencyjną stawkę. Poszukaj także pożyczkodawców, którzy utrzymują opłaty na minimalnym poziomie i oferują warunki spłaty dostosowane do Twoich potrzeb. Przedstawione tutaj szczegóły pożyczki są aktualne na dzień publikacji. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronach internetowych pożyczkodawców. Wymienieni tutaj pożyczkodawcy kredytów samochodowych są wybierani na podstawie takich czynników, jak APR, kwoty pożyczek, opłaty, wymagania kredytowe i inne.

Najlepsze oprocentowanie kredytów samochodowych

Oprocentowanie kredytów samochodowych według oceny kredytowej

Ocena kredytowa Średnia APR Nowy samochód Średni APR używany samochód
781–850 3,65% 4,29%
661–780 4,68% 6,04%
601–660 7,65% 11,26%
501–600 11,92% 17,74%

Najlepsi pożyczkodawcy kredytów samochodowych w 2020 roku

  • LightStream: ogólnie najlepszy
  • Bank of America: Najlepsza opcja dużego banku
  • Capital One: najlepszy dla wygody
  • Carvana: Najlepsze w pełni online
  • myAutoLoan: Najlepsze rozwiązanie do zakupów w przypadku wielu ofert pożyczek

LightStream: ogólnie najlepszy

Omówienie: Dzięki opcjom kredytu samochodowego dla każdego rodzaju transakcji, jakie możesz sobie wyobrazić – w tym nowych samochodów, używanych samochodów od dealera lub prywatnego sprzedawcy, wykupów leasingu, a nawet finansowania klasycznych samochodów – LightStream to świetna opcja dla osób z dobrym lub doskonałym kredytem.

Korzyści: według Experian przeciętny nowy kredyt samochodowy wynosi nieco ponad 35 000 USD, przy czym większość osób wybiera okres kredytu na 60 lub 72 miesiące. Aby sfinansować tę kwotę i przy tych warunkach, LightStream ma obecnie RRSO między 4,69% a 10,39% dla nowego kredytu samochodowego (w tym 0,5% zniżki dla pożyczkobiorców korzystających z płatności automatycznej). LightStream może również sfinansować Twoją pożyczkę tego samego dnia, w którym złożyłeś wniosek (w oczekiwaniu na zatwierdzenie), a ten dostawca oferuje kwoty pożyczki od 5000 do 100 000 USD. LightStream oferuje nawet program Rate Beat, w którym pokonuje konkurencyjną RRSO (w zależności od określonych warunków) o 0,1 punktu procentowego.

Na co należy uważać: aby uzyskać najlepsze warunki LightStream, musisz zarejestrować się w usłudze AutoPay, a jej dłuższe terminy i wyższe kwoty pożyczki mają mniej konkurencyjne stopy procentowe.

Pożyczający

Min. Ocena kredytowa

Rozpoczynam APR

Kwota kredytu

Długości terminowe

Min. Roczny dochód

Opłaty

LightStream
660
3,49% do 11,89% (z autopłatą)
5000 do 100 000 USD
24 do 84 miesięcy
Nieokreślony
Żaden

Bank of America: Najlepsza opcja dużego banku

Przegląd: Bank of America oferuje elastyczne i wygodne pożyczki samochodowe, o które możesz ubiegać się bezpośrednio na swojej stronie internetowej. Ceny są konkurencyjne i możesz kwalifikować się do dodatkowych rabatów, jeśli jesteś kwalifikującym się klientem Bank of America.

Korzyści: Bank of America sfinansuje co najmniej 7500 USD (8000 USD w Minnesocie) i wymaga, aby samochód miał nie więcej niż 10 lat, nie więcej niż 125 000 mil i był wyceniony na nie mniej niż 6000 USD. Finansowanie jest dostępne we wszystkich 50 stanach oraz w Waszyngtonie. RRSO Bank of America zaczyna się od 2,69 procent dla nowego samochodu i 2,99 procent dla używanego samochodu.

Jeśli jesteś klientem Bank of America Preferred Rewards, możesz kwalifikować się do rabatu w wysokości do 0,5%.

Na co należy uważać: jeśli składasz wniosek online, okres, o który możesz się ubiegać, jest bardziej ograniczony – możesz wybrać tylko 48-, 60 lub 72-miesięczny okres.

Pożyczający

Min. Ocena kredytowa

Rozpoczynam APR

Kwota kredytu

Długości terminowe

Min. Roczny dochód

Opłaty

Bank Ameryki
Nieokreślony
2,69%
Zaczynając od 7500 USD (8000 USD w Minnesocie)
12 do 75 miesięcy
Nieokreślony
Żaden

Capital One: najlepszy dla wygody

Omówienie: Capital One pozwoli Ci pożyczyć zaledwie 4000 USD, ale wymaga zakupu samochodu za pośrednictwem jednego z uczestniczących w nim dealerów. Pod wieloma względami jego finansowanie działa jako „punkt kompleksowej obsługi” dla kredytu samochodowego i zakupu pojazdu.

Korzyści: Witryna Capital One Auto Navigator umożliwia wyszukiwanie zapasów w Twojej okolicy i daje możliwość sprawdzenia, jak różne marki, modele i funkcje wpłyną na Twoje miesięczne płatności. To da ci wiele informacji, zanim udasz się do sprzedawcy. Ponadto szybka kwalifikacja wstępna umożliwia sprawdzenie stawki za pomocą miękkiego zapytania, dzięki czemu nie wpłynie to na Twoją zdolność kredytową .

Na co należy uważać: Możesz korzystać z finansowania samochodowego Capital One tylko w jednym z uczestniczących salonów, co sprawia, że ​​jest to kiepska opcja, jeśli znajdziesz samochód, który kochasz gdzie indziej.

Pożyczający

Min. Ocena kredytowa

Rozpoczynam APR

Kwota kredytu

Długości terminowe

Min. Roczny dochód

Opłaty

Capital One
Nieokreślony
Nieokreślony
Począwszy od 4000 USD
Nieokreślony
18 000 lub 21 600 USD
Opłata za opóźnienie

Carvana: Najlepsze w pełni online

Omówienie: Carvana umożliwia zakupy samochodu online i odbieranie zakupów z gigantycznego „automatu sprzedającego samochody”. Jego proces pozwala cieszyć się wyjątkowymi doświadczeniami, ale Carvana oferuje również konkurencyjne stawki i warunki kredytów samochodowych.

Korzyści : Carvana to świetna opcja dla tych, którzy chcą kupić nowy samochód z domu, a także dla tych, którzy mają słaby kredyt. Jedynymi wymogami Carvany jest ukończenie 18 lat, roczne dochody w wysokości 4000 USD i brak aktywnych bankructw. Kiedy dokonujesz wstępnej kwalifikacji, Carvana nie dokona trudnego zapytania o Twój kredyt, więc Twoja ocena kredytowa nie ulegnie zmianie; twarde zapytanie jest składane tylko po złożeniu zamówienia.

Na co należy uważać: Po uzyskaniu wstępnej kwalifikacji masz 45 dni na dokonanie zakupu z inwentarza Carvany i odebranie samochodu, dostarczenie go do Ciebie lub polecieć do samochodu, a następnie odwieźć.

Pożyczający

Min. Ocena kredytowa

Rozpoczynam APR

Kwota kredytu

Długości terminowe

Min. Roczny dochód

Opłaty

Carvana
Nieokreślony
3,9%
Począwszy od 4000 USD
12 do 72 miesięcy
4000 $
Różnie

myAutoLoan: Najlepsze rozwiązanie do zakupów w przypadku wielu ofert pożyczek

Omówienie: Jeśli chcesz porównać wiele ofert pożyczek, ale nie chcesz poświęcać na to dużo czasu, myAutoLoan to świetna opcja. Ta platforma umożliwia jednorazowe wprowadzenie informacji i otrzymywanie wielu ofert pożyczki w jednym miejscu.

Korzyści: po wypełnieniu jednego wniosku o pożyczkę online otrzymasz do czterech ofert od różnych pożyczkodawców. Aby się zakwalifikować, musisz mieć co najmniej 18 lat, mieć roczny dochód w wysokości 21 000 USD, mieć wynik FICO 575 lub wyższy i kupować samochód mający mniej niż 125 000 mil, który ma 10 lat lub więcej. Porównując wiele ofert kredytów samochodowych na raz, możesz wybrać tę z oprocentowaniem, okresem i warunkami kredytu, które będą odpowiednie dla Ciebie i Twojego budżetu, bez konieczności rozglądania się.

Na co uważać: jeśli masz słaby kredyt, Twoje oprocentowanie może być wyższe. Pamiętaj również, że możesz korzystać z tej platformy, jeśli mieszkasz w większości stanów, ale nie na Alasce ani na Hawajach.

Pożyczający

Min. Ocena kredytowa

Rozpoczynam APR

Kwota kredytu

Długości terminowe

Min. Roczny dochód

Opłaty

myAutoLoan
575
3,49%
Począwszy od 8 000 USD
24 do 72 miesięcy
21 000 $
Nieokreślony

Często zadawane pytania dotyczące oprocentowania kredytów samochodowych

Jak działają pożyczki samochodowe?

Pożyczki samochodowe to pożyczki pod zastaw samochodu, które kupujesz. Zwykle musisz płacić stałą stopę procentową i miesięczną opłatę przez 24 do 84 miesięcy, po czym Twój samochód zostanie spłacony.

Ponieważ pożyczki samochodowe są zabezpieczone, mają zwykle niższe stopy procentowe niż niezabezpieczone opcje pożyczki, takie jak pożyczki osobiste.

Kto ma najlepsze oprocentowanie kredytów samochodowych?

Firma, która jest w stanie zaoferować najniższe stawki za pożyczkę samochodową, może się różnić w zależności od miejsca zamieszkania, Twojej oceny kredytowej, historii zatrudnienia i innych czynników. Najlepszym rozwiązaniem jest robienie zakupów wśród co najmniej trzech pożyczkodawców samochodowych, aż znajdziesz najlepszą ofertę.

Czy pożyczka na samochód na 72 miesiące to zły pomysł?

Jednym z problemów związanych z dłuższymi pożyczkami na samochód jest fakt, że przez kilka pierwszych lat pożyczka często kończy się „pod wodą”. Wynika to z faktu, że samochody tracą na wartości szybciej, niż można spłacić pożyczkę.

72-miesięczna pożyczka na samochód oznacza, że ​​spłacasz pożyczkę wolniej i przez pierwsze kilka lat możesz być winien więcej niż wart jest Twój samochód. Jednak dłuższe pożyczki na samochód pozwalają zabezpieczyć bardziej przystępną miesięczną płatność, co jest prawdopodobnie ważnym czynnikiem dla Twojego budżetu.

Jakie są stosowane oprocentowanie kredytu samochodowego?

Według najnowszych statystyk Experian, oprocentowanie używanych samochodów waha się od 4,49% do 17,74% dla większości pożyczkobiorców. Ceny za używane samochody są zwykle wyższe niż te oferowane przy zakupie nowego samochodu, więc pamiętaj o tym.

Jakiej zdolności kredytowej potrzebujesz, aby otrzymać 0% finansowania na samochód?

Pożyczkobiorcy typu superprime z oceną kredytową powyżej 781 najprawdopodobniej kwalifikują się do ofert 0 procent RRSO, które czasami obejmują nowy samochód. Możesz się jednak zakwalifikować, jeśli jesteś głównym pożyczkobiorcą z wynikiem między 661 a 780.

Jak uzyskać wstępną kwalifikację do kredytu samochodowego?

Możesz uzyskać wstępną kwalifikację na pożyczkę samochodową online bez wychodzenia z domu. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać jednego z pożyczkodawców z tej listy i wybrać opcję online, aby „uzyskać wstępną kwalifikację” lub „złożyć wniosek o pożyczkę”. Niektórzy pożyczkodawcy, którzy znaleźli się w naszym rankingu, pozwalają nawet uzyskać wstępną kwalifikację do kredytu samochodowego bez trudnego zapytania o raport kredytowy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy