Gdzie mogę otrzymać pożyczkę na zwrot podatku?

17 lutego 2021

Dla wielu Amerykanów złożenie federalnego podatku dochodowego oznacza uzyskanie zwrotu. Średni zwrot podatku według IRS wyniósł 2899 USD w sezonie podatkowym 2018. To niezła część reszty do odzyskania, ale co zrobić, jeśli potrzebujesz pieniędzy, zanim IRS wyśle ​​Twój zwrot? Życie się dzieje, a jeśli nie możesz czekać na zwrot podatku, możesz rozważyć pożyczkę na zwrot podatku. Działa tak jak inne pożyczki krótkoterminowe, ale kwota pożyczki zależy od kwoty zwrotu. Popularną alternatywą są również zwroty zaliczek. Przyjrzyjmy się, czy warto rozważyć pożyczkę na zwrot podatku i gdzie ją otrzymać.

Wyjdź poza podatki, aby stworzyć kompleksowy plan finansowy. Znajdź lokalnego doradcę finansowego już dziś.

Co to jest pożyczka na zwrot podatku?

Pożyczka na zwrot podatku jest oficjalnie nazywana pożyczką na oczekiwanie zwrotu (RAL). Jest to pożyczka, którą pożyczkodawca udziela na podstawie kwoty zwrotu federalnego podatku dochodowego. Pożyczkodawcy to często małe instytucje finansowe. Może to wymagać trochę badań z Twojej strony, aby upewnić się, że pożyczkodawca cieszy się dobrą opinią. Wiele firm zajmujących się rozliczaniem podatków oferuje również pożyczkę na zwrot podatku po złożeniu wniosku w ich usłudze.

Pożyczki na zwrot podatku zwykle trwają tylko kilka tygodni – na tyle długo, aby IRS mógł przetworzyć Twój zwrot podatku. Pożyczka, którą otrzymasz od pożyczkodawcy, będzie miała wartość Twojego przewidywanego zwrotu pomniejszoną o wszelkie opłaty lub odsetki. Pożyczkę możesz otrzymać na kartę przedpłaconą, czekiem lub w formie elektronicznej wpłaty na konto bankowe. Niektórzy pożyczkodawcy oferują tylko jedną z tych metod, podczas gdy inni mogą oferować wiele opcji.

Gdy IRS przetworzy Twój zwrot, trafi on bezpośrednio do pożyczkodawcy. W tym momencie Twoja pożyczka jest spłacana i udało Ci się przetrwać okres podatkowy. Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że jeśli zwrot jest mniejszy niż pożyczka na zwrot podatku, nadal będziesz musiał spłacić pożyczkę w całości.

Dlaczego możesz i nie chcesz pożyczki na zwrot podatku

Najbardziej oczywistym powodem rozważenia pożyczki na zwrot podatku jest to, że potrzebujesz pieniędzy szybko i na krótki okres. Może jest luty i zbliża się poważny rachunek. A może Twój fundusz awaryjny nie jest wystarczająco duży i naprawdę możesz wykorzystać pieniądze ze zwrotu podatku. Pomocna może być pożyczka na zwrot podatku.

Osoby, które najczęściej otrzymują pożyczki ze zwrotem podatku, to podatnicy, którzy składają wniosek na początku sezonu podatkowego i ubiegają się o ulgę podatkową na podatek dochodowy (EITC) lub dodatkową ulgę podatkową na dzieci (ACTC). Zgodnie z prawem federalnym IRS nie może od razu zapewnić zwrotu podatku osobom, które ubiegają się o te ulgi. W sezonie rozliczeniowym 2019 najwcześniejszą datą, jakiej można było oczekiwać zwrotu, jeśli ubiegałeś się o jeden z tych dwóch kredytów, był 27 lutego 2019 r. Jeśli więc ubiegasz się o te ulgi i składasz wniosek na początku roku, być może będziesz musiał poczekaj dłużej niż zwykle.

Jeśli szukasz pożyczki na kilka tygodni, pożyczka na zwrot podatku nie jest dla Ciebie najlepszym wyborem. Może też nie być dobrym pomysłem, jeśli z jakiegoś powodu podejrzewasz, że nie będziesz w stanie spłacić całej pożyczki (np. Jeśli pożyczkodawca zaoferuje pożyczkę wartą nieco więcej niż Twój zwrot, a Ty nie wiesz czy będziesz w stanie spłacić różnicę).

Ile kosztuje pożyczka na zwrot podatku?

Największym powodem unikania pożyczek ze zwrotem podatku jest to, że są drogie. W niektórych przypadkach wyglądają niesamowicie podobnie do chwilówek – małych, krótkoterminowych pożyczek o wysokim oprocentowaniu. Pamiętaj, że jeśli otrzymasz pożyczkę od dobrze znanej firmy zajmującej się rozliczaniem podatków, prawdopodobnie zapłacisz mniej niż w przypadku pożyczki zewnętrznej.

Pożyczkodawcy zazwyczaj pobierają opłatę za złożenie wniosku, która może sięgać nawet 100 USD. Jeśli pomagają Ci w rozliczeniu podatków, będziesz musiał pokryć koszty zgłoszenia (prawdopodobnie około 40 USD). Pojawi się kolejna opłata, która zależy od sposobu otrzymania pożyczki. Na przykład zaciągnięcie pożyczki na przedpłaconą kartę debetową może wiązać się z opłatą w wysokości 30 USD, podczas gdy pobranie jej na czeku może wiązać się z opłatą w wysokości 20 USD. Pożyczkodawcy mogą również pobierać szereg innych niewielkich opłat. Oprócz opłat będziesz musiał zapłacić odsetki za pożyczkę. Twoje oprocentowanie będzie dwucyfrowe, aw niektórych przypadkach może być trzycyfrowe.

Podsumowując, możesz spodziewać się spłaty 10% lub więcej zwrotu, aby otrzymać dwutygodniową pożyczkę. Oczywiście być może będziesz musiał zapłacić więcej, jeśli zwrot zostanie opóźniony lub jeśli wystąpią inne problemy.

Ryzyko pożyczki na zwrot podatku

Głównym problemem związanym z pożyczką ze zwrotem podatku jest koszt. Upewnij się, że rozumiesz wszystkie koszty związane z pożyczką. Na przykład może być konieczne zapłacenie kar, jeśli zwrot pieniędzy z IRS nie dotrze w określonym czasie. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest zaległa pożyczka. Doprowadzi to do zainteresowania i jeszcze wyższych kosztów.

Innym problemem jest to, że otrzymasz niższy zwrot pieniędzy, niż się spodziewałeś. W takim przypadku pożyczysz więcej niż otrzymałeś od IRS i będziesz musiał znaleźć pieniądze na spłatę pożyczki. Nie obejmuje to żadnych dodatkowych opłat i odsetek. Na szczęście teraz dość łatwo jest samodzielnie obliczyć swój zwrot, korzystając z bezpłatnego kalkulatora zwrotu podatku.

Czasami IRS potrzebuje więcej czasu niż zwykle, aby przetworzyć Twój zwrot. Może to być spowodowane błędem w Twoim zeznaniu lub tym, że IRS ma po prostu wiele zwrotów do przetworzenia (jak ma to miejsce na początku i na końcu sezonu podatkowego).

Alternatywy dla pożyczki na zwrot podatku

Pożyczki ze zwrotem podatku zwykle nie są warte wysokich kosztów, więc oto kilka alternatyw, które mogą być dla Ciebie lepsze.

 1. Poczekaj na zwrot pieniędzy. Tak, czekanie nie zawsze jest idealnym rozwiązaniem, ale jeśli złożysz zeznanie podatkowe drogą elektroniczną i zdecydujesz się otrzymać zwrot w formie bezpośredniej wpłaty, IRS może przetworzyć Twój zwrot w ciągu zaledwie jednego lub dwóch tygodni. W niektórych przypadkach odczekanie dwóch tygodni będzie lepsze niż spłacenie 100 USD lub więcej za krótką pożyczkę. Pamiętaj, że różne metody archiwizacji potrwają dłużej. Ten harmonogram zwrotu podatku daje wyobrażenie o tym, jak długo potrwa Twój zwrot.
 2. Obniż zwrot podatku. Jeśli co roku otrzymujesz duży zwrot podatku, oznacza to, że przez cały rok przepłacasz podatki. Fajnie jest otrzymać duży czek ze zwrotem pieniędzy, ale możesz również mieć te pieniądze na koncie bankowym w ciągu roku, co może pomóc uniknąć sytuacji, w której brakuje Ci gotówki i polegasz na pożyczce zwrotnej. Aby to zrobić, musiałbyś dokładniej wypełnić W-4. Będzie to wymagało nieco więcej planowania z Twojej strony, ale jest to dobry sposób na maksymalizację wypłaty do domu.Znajdź bezpłatną zaliczkę na zwrot pieniędzy. Usługi rozliczania podatków są jednym z największych pożyczkodawców w zakresie pożyczek na zwrot podatku. Usługi te zwykle nazywają je zaliczkami zwrotnymi i oferują je głównie jako sposób na przyciągnięcie nowych klientów. W rezultacie niektóre pożyczki z zaliczką zwrotną są bardzo tanie lub nawet bezpłatne. Poniżej znajdują się dwie bezpłatne pożyczki ze zwrotem pożyczki, które należy wziąć pod uwagę.Zaliczka na zwrot pieniędzy H&R Block

  Jeśli potrzebujesz teraz zwrotu pieniędzy, możesz rozważyć złożenie wniosku w H&R Block. H&R Block oferuje coś, co nazywa Zwrot zaliczki. Jest to pożyczka krótkoterminowa o wartości 500, 750, 1250 lub 3000 dolarów, w zależności od kwoty zwrotu. Więc jeśli spodziewasz się zwrotu 600 $, możesz ubiegać się o zaliczkę w wysokości 500 $.

  H&R Block nie pobiera odsetek od pożyczki. Nie ma również żadnych opłat ani opłat finansowych. Wystarczy, że wypełnisz wniosek kredytowy. (Pożyczka to oferta Axos Bank, członek FDIC). Środki na pożyczkę otrzymasz w większości przypadków tego samego dnia, w którym bank zatwierdzi Twój wniosek. Pożyczka zostanie przyznana na kartę H&R Block Emerald Prepaid Mastercard®.

  Jest tylko kilka zastrzeżeń. Po pierwsze, będziesz musiał osobiście złożyć zeznanie podatkowe w sklepie H&R Block. Opcja Zwrot zaliczki nie jest dostępna dla osób składających dokumenty online. Drugą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że będziesz musiał zapłacić za usługę składania zeznań podatkowych. To jest droższe osobiście niż online. Możesz zapłacić 200 USD lub więcej za samo zgłoszenie, w zależności od złożoności Twojego zeznania.

  Tax Prepaid Visa® Card TurboTax

  TurboTax oferuje wszystkim swoim podmiotom składającym dokumenty online opcję otrzymania zwrotu pieniędzy na karcie Turbo Prepaid Visa®. Osoby składające wnioski, które chcą otrzymać zaliczkę na swój zwrot, mogą zdecydować się na otrzymanie karty Turbo Prepaid Visa® z zaliczką gotówkową. Po prostu wybierasz opcję zaliczki gotówkowej podczas e-składania deklaracji podatkowych, a następnie wypełniasz wniosek kredytowy. (Pożyczka zwrotna to oferta First Century Bank).

  W przypadku zatwierdzenia otrzymasz zaliczkę w wysokości 250 USD, 500 USD, 750 USD lub 1000 USD. Nie ma odsetek i nie ma opłat za pożyczkę. Po tym, jak IRS zaakceptuje Twój zwrot i wniosek o pożyczkę zostanie zatwierdzony, otrzymasz swoją kartę przedpłaconą pocztą w ciągu 5-10 dni roboczych. Warto wspomnieć, że większość osób składających wnioski elektroniczne otrzyma zwrot pieniędzy z urzędu skarbowego w ciągu zaledwie 14 do 21 dni, więc zaliczka na zwrot może nie być znacznie szybsza niż zwrot pieniędzy.

  Na wynos

  Pożyczka na zwrot podatku to pożyczka krótkoterminowa, której możesz użyć, aby nieco wcześniej uzyskać wartość federalnego zwrotu podatku dochodowego. Są popularne wśród osób, które ubiegają się o EITC i potrzebują niewielkiej pomocy w związaniu końca z końcem na początku roku. Jednak pożyczki ze zwrotem podatku nie są najlepszą opcją dla większości ludzi, ponieważ są bardzo drogie. Po odjęciu wszystkich opłat i odsetek być może będziesz musiał zapłacić 10% lub więcej zwrotu, aby otrzymać pożyczkę na kilka tygodni. Jeśli naprawdę potrzebujesz pomocy finansowej, rozważ zamiast tego zwrot zaliczki. Usługi rozliczania podatków, takie jak H&R Block i TurboTax, oferują duże zaliczki przy niewielkich lub żadnych kosztach.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy