Z jakiego banku korzystają pokoje

Z jakiego banku korzystają pokoje
16 marca 2021
Category: Konto Bankowe

2 lutego 2015 r., Godz. 9:00 czasu wschodniego

Zsynchronizuj finanse i „Room To Go” Przedłużenie umowy o finansowaniu konsumentaLinia danych: STAMFORD, Conn. & SEFFNER, Fla.

Informacje o spółce publicznej:

NYSE: SYF

STAMFORD, Conn. & SEFFNER, Fla. – (BUSINESS WIRE) – Synchrony Financial (NYSE: SYF), czołowa firma świadcząca usługi finansowe dla konsumentów z 80-letnim doświadczeniem w handlu detalicznym, ogłosiła wieloletnie odnowienie swojej karty kredytowej pod marką własną program z Rooms To Go. Zgodnie z umową Synchrony Financial będzie nadal zapewniać rozwiązania w zakresie finansowania dla konsumentów za pośrednictwem salonów Rooms To Go w Stanach Zjednoczonych i Portoryko.

Program został uruchomiony w 2002 roku i oferuje klientom Rooms To Go specjalne opcje finansowania zakupów wyposażenia domu. Posiadacze kart korzystają z ekskluzywnych ofert i rozszerzonych warunków z cyfrowymi możliwościami zarządzania kontem i robienia zakupów w salonie, online i na urządzeniu mobilnym.

„Rooms To Go docenia wartość, jaką silny program finansowania zapewnia swoim klientom” – powiedział Glenn Marino, wiceprezes i dyrektor generalny działu rozwiązań płatniczych Synchrony Financial. „Dzięki szerokiej współpracy i dziesięcioleciom w branży wyposażenia domu wiemy, że dostępność finansowania jest ważnym czynnikiem przy zakupie mebli”.

W rzeczywistości 77 procent ankietowanych * posiadaczy kart „zawsze szuka finansowania promocyjnego” podczas dokonywania poważnych zakupów wyposażenia domu i przeprowadza obszerne badania online i w sklepach, wyszukując style mebli i opcje finansowania.

„Współpraca z Synchrony Financial była ważna dla naszego rozwoju i pomogła nam skoncentrować się na oferowaniu klientom finanso odpowiedniego wyposażenia w odpowiedniej cenie z atrakcyjnymi opcjami płatności i łatwymi w użyciu narzędziami do zarządzania kontem” – powiedział Jeffrey Seaman, dyrektor generalny Rooms To Go. „Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę w celu opracowania programów finansowania, które zwiększą sprzedaż oraz zapewnią wygodę i wartość naszym klientom”.

O pokojach na wynos

Założona w 1991 roku firma Rooms To Go Corporation jest niezależną firmą meblarską numer 1 w Ameryce z największą w kraju ofertą mebli. Dzięki ponad 150 lokalizacjom firma oferuje stylowe meble w codziennych niskich cenach, oryginalne pakiety pokoi, doskonałą obsługę i szybką dostawę. Sprzedawca jest również liderem w dziedzinie mebli dziecięcych dzięki Rooms To Go Kids i oferuje najszerszy w Stanach Zjednoczonych asortyment tematycznych pakietów pokoi dla dzieci. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronach www.roomstogo.com i twitter.com/RoomsToGo.

Informacje o Synchrony Financial

Synchrony Financial (NYSE: SYF), dawniej GE Capital Retail Finance, jest jedną z czołowych firm świadczących usługi finansowe dla konsumentów w Stanach Zjednoczonych. Nasze korzenie w finansach konsumenckich sięgają 1932 r., A obecnie jesteśmy największym dostawcą kart kredytowych marek własnych w Stanach Zjednoczonych w oparciu o wielkość zakupów i należności. Oferujemy szeroką gamę produktów kredytowych poprzez programy, które stworzyliśmy z różnorodną grupą krajowych i regionalnych sprzedawców detalicznych, lokalnych kupców, producentów, grup kupujących, stowarzyszeń branżowych i dostawców usług zdrowotnych, aby pomóc generować wzrost dla naszych partnerów i oferować elastyczność finansową naszym klientom. . Poprzez ponad 300 000 lokalizacji naszych partnerów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz ich strony internetowe i aplikacje mobilne,oferujemy naszym klientom różnorodne produkty kredytowe w celu finansowania zakupu towarów i usług. Nasza oferta obejmuje karty kredytowe marek własnych i pod wspólną marką, finansowanie promocyjne i pożyczki ratalne, programy lojalnościowe oraz markowe produkty oszczędnościowe Optimizer + plus ubezpieczone przez FDIC poprzez Synchrony Bank. Więcej informacji można znaleźć na stronach www.synchronyfinancial.com i twitter.com/SYFNews.

* Trzecie coroczne badanie konsumentów dotyczące dużych zakupów przeprowadzane przez firmę Synchrony Financial w 2014 r., Przeprowadzone przez firmę zewnętrzną, odzwierciedla doświadczenia konsumentów dokonujących zakupów o wartości ponad 500 USD w jednej z 12 kategorii, w tym w zakresie wyposażenia domu.

© 2015 Synchrony Bank / Synchrony Financial, Wszelkie prawa zastrzeżone.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy